Як розважити дітей в умовах ізоляції.

 

1.     Гра «Банка».

Оберіть літеру і по черзі називайте слова, які помістяться в 3 – літрову банку. Наприклад: С (сир, слива, сарафан, сосиска)

 

2.     Гра «Запам’ятай».

Викладіть на стіл або іншу поверхню 10 – 15 речей (ключі, камінець, цукерка, олівець та ін.), гравцям дається 30 сек., щоб запам’ятати предмети, потім вони відвертаються, 1-2 предмета сховайте; решту поміняйте місцями. Гравці повертаються і мають вгадати, що зникло.

 

3.     Назви «5»

 

-          Фруктів

-         Овочів червоного кольору




-         Тварин з хвостом

-         Кухонних приладів

-         Солодощів

-         Квітів

-         Кольорів веселки

-         Тварин з рогами

-         Продуктів харчування

-         Одягу

-         Домашніх улюбленців

-         Професій та ін.

 

 

4.     «Диригент»

Для гри потрібно не менше 5 осіб. Усі стають у коло, один гравець виходить. Вибирається одна людина, яка буде «диригентом». Вона показуватиме, ніби грає на музичному інструменті, а всі повторюватимуть за нею. Гравець, який буде відгадувати, входить, і всі починають грати, повторюючи за «диригентом». Задача того, хто вгадує – дізнатися, хто «диригент». Якщо він вгадав менше, ніж із трьох осіб, то встає в коло, а замість нього виходить «диригент», а якщо йому не вдалося вгадати двічі, то він знову вгадує, тільки обирають нового «диригента».

 

 5.     Гра «Валіза»

Гра з розвитку слухової пам’яті. Учасників від 3 до 12 людей.

Перший гравець каже: « Я беру валізу і кладу в неї… огірок». Другий продовжує: « Я беру валізу і кладу в неї огірок, дерево…». І так далі. Кожен додає своє слово до ланцюжка. Виграє той, хто останнім назве правильно весь ланцюжок.

 

6.     Гра «Домальовки»

Для гри вам знадобиться два олівця різних кольорів і аркуш паперу. Один із гравців малює лінію своїм олівцем, а інший перетворює цю лінію на щось своє. Аркуш можна повертати в процесі гри. Можна домальовувати будь – яку лінію до смішної істоти, додаючи руки, ноги, і очі. А можна спробувати розглянути, на що схоже ця лінія, й додати відсутні деталі. Може це дзьоб птиці або хобот слона?

 

7.     «Крокодил»

Для гри потрібно як мінімум чотири особи. Гравці поділяються на дві команди приблизно з однаковою кількістю людей. Перша команда загадує якесь слово, наприклад, «учень». Потім вони викликають будь – якого гравця з протилежної команди і кажуть йому це загадане слово. Завдання цього гравця – у пантомімі зобразити це слово для своєї команди, щоб та вгадала його. Коли гравець показуватиме загадане слово, його команда вголос починає вгадувати. Наприклад: чи ти показуєш школу? На що гравець може відповідати кивком голови, але не повинен вимовляти жодних звуків. Коли слово вгадано, команди змінюються ролями.








Комментариев нет:

Отправить комментарий